Simonas Gurevičius

„Maisto banko“ direktorius

Ekonomistas, turintis virš 10 metų vadovavimo patirties tarptautinėse verslo įmonėse, o tuo pat metu visuomenininkas maždaug tiek pat metų vadovavęs nevyriausybinėms organizacijoms, paramos ir labdaros fondams, buvęs visuomeninis LR Ministro Pirmininko patarėjas.
Tarptautinių organizacijų Valdybų narys, tikintis žinių ir patirties dalinimosi, nuolatinio mokymosi bei tobulėjimo svarba, dalyvavęs skirtingo lygio projektuose nuo Oksfordo universiteto iki Pietų Afrikos Respublikos ar Australijos.
Puoselėja Lietuvos žydų vertybes ir tradicijas šeimoje, kartu visuomenėje diegdamas tvarumo, kovos su maisto švaistymu idėjas, kurias vienija dar vaikystėje išmoktas principas: žmogus šiame pasaulyje yra tam, kad padaryti jį geresne vieta gyventi kiekvienam.

15:15–16:00

Trečiadienis (08.18)

Kas nutiktų, jei švaistomas maistas virstų valstybe?

Simonas Gurevičius pasakos apie maisto švaistymą. Ar žinai, kaip susijęs poliarinės meškos gyvenimas ir tavo išmestas maistas? Kas būtų, jeigu švaistomas maistas virstų valstybe? Kokią namuose randamą talpą gali pripildyti maistu, kurį išmeti per metus? Šios pamokos metu ne tik atsakysite į šiuos klausimus, bet ir sužinosite koks galingas būna ir kiek daug pakeisti gali maistas.