Šarūnė Smalakytė ir Jekaterina Bitus

„Rockit“, „Swedbank“

Apie Šarūnę: Ji vadovauja finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centrui „Rockit“. Šarūnės veikla apima platų spektrą – nuo vietinių ir tarptautinių partnerysčių sudarymo, įmonės strateginės veiklos, verslumo programų kūrimo iki komandos formavimo ir aktyvios inovatorių bendruomenės auginimo. Jau daugiau nei 7 metus ji aktyviai įsitraukusi į startuolių gyvenimą, veda paskaitas apie inovacijų kūrimą, antreprenerystę, palaiko moterų įsitraukimo į technologijas temą. 

Apie Jekateriną: Turėdama ilgametę patirtį bankininkystės, projektų valdymo, produktų kūrimo srityse, šiuo metu Jekaterina dirba finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centro „Rockit“ komandoje. Ji ieško inovatyvių FinTech sprendimų bei būdų juos pritaikyti versle. Be to, aktyviai mentoriauja bei dalyvauja startuolių akseleravimo programose, konsultuoja dėl verslo modelių pritaikymo ir galimybių kurti partnerystę su bankais ar kitomis kompanijomis. Vienas iš svarbiausių Jekaterinos tikslų – skatinti inovacijų kūrimą ir prisidėti prie šalies siekio būti svarbiu finansinių technologijų centru Europoje.

14:15–15:00

Penktadienis (07.16)

Kaip užauginti vienaragį ir inovacijas mokykloje?

Nuo ko prasideda sėkmingo startuolio kelias? Sužinosite, ne tik kaip gimsta milijardų vertos idėjos, bet taip pat kokias pamokas turi išmokti kiekvienas, kuriantis savo verslą. Susipažinsime su tais, kas savo svajonių projektų įgyvendinimą pradėjo dar mokykloje bei kaip inovacijų kūrėju galime tapti kiekvienas iš mūsų.