Dažniausiai užduodami klausimai

Vilniuje ir Kaune susitiksime auditorijose, kur laikysimės visų saugumo reikalavimų. Konferencijos dalyviai privalės pateikti Galimybių pasą bei dėvėti kaukes. Dalyvavimas konferencijoje galimas ir internetu!

Į gyvas konferencijas kviečiame 14–19 metų studentus, internetu prisijungti gali visi, o sau įdomias temas ras žingeidūs vaikai nuo 10 iki 99 metų.

Tavo teisė rinktis, bet mes esame tikri, kad po savaitgalio įdomiųjų mokslų konferencijoje „Tūkstantmečio vaikų akademijoje“ savo nuomonę pakeisi. Negana to, kas sykį vadovėlyje atsivertęs naują temą į ją jau žiūrėsi naujomis akimis.

Taip, akademijos bilietas – puiki dovana draugui, sesei, broliui, dukrai, sūnui, vaikaičiui ar krikšto vaikui. Tai geriausia dovana bet kuriam paaugliui! Dovanų kuponą gali įsigyti paspaudęs ČIA.

Bilietą perduoti kitam studentui galima, tik būtinai apie tai informuok mus – atsiųsk laišką el. paštu: akademija@tukstantmeciovaikai.lt

Deja, vietų skaičius yra labai ribotas, todėl galima pirkti tik pilną sesijos (savaitgalio) bilietą.

Jei jums reikia PVM sąskaitos faktūros už bilietus, pirktus į „Tūkstantmečio vaikų akademiją“, parašykite el. paštu: akademija@tukstantmeciovaikai.lt

Jei nurodytomis datomis dienos renginys nevyks, pasiūlysime jums rinktis konferenciją internetu su permokos grąžinimu arba grąžinsime pinigus.

Šeštadienį į konferencijos kainą įskaičiuoti pietūs, o užkandžiais kviečiame pasirūpinti patiems.