Dažniausiai užduodami klausimai

Vilniuje ir Kaune susitiksime atvirose erdvėse, kur laikysimės visų saugumo reikalavimų. Dienos stovyklos dalyviams bus užtikrinta galimybė pasislėpti nuo kaitrios saulės, lietaus, pasinaudoti tualetu.

Rekomenduojame akademijos kursus rinktis 13-19 metų studentams, bet sau įdomias temas tikrai rastų ir žingeidūs vaikai nuo 10 iki 99 metų.

Tavo teisė rinktis, bet mes esame tikri, kad po savaitės dienos stovykloje „Tūkstantmečio vaikų akademijoje“ savo nuomonę pakeisi. Negana to, kas sykį vadovėlyje atsivertęs naują temą į ją jau žiūrėsi naujomis akimis.

Taip, akademijos bilietas – puiki dovana draugui, sesei, broliui, dukrai, sūnui, vaikaičiui ar krikšto vaikui. Tai geriausia dovana bet kuriam paaugliui! Dovanų kuponą gali įsigyti paspaudęs ČIA.

Bilietą perduoti kitam studentui galima, tik būtinai apie tai informuok mus – atsiųsk laišką el. paštu: akademija@tukstantmeciovaikai.lt

Deja, vietų skaičius yra labai ribotas, todėl galima pirkti tik pilną sesijos (savaitės) bilietą.

Jei jums reikia PVM sąskaitos faktūros už dienos stovyklos bilietus, pirktus į „Tūkstantmečio vaikų akademiją“, parašykite el. paštu: akademija@tukstantmeciovaikai.lt

Jei nurodytomis datomis dienos stovyklos renginys nevyks, pasiūlysime jums rinktis kitą datą arba grąžinsime pinigus.

Artimiausios dienos stovyklos sesijos Kaune

DOVANOKITE 5 dienų bilietą

DOVANOKITE 5 dienų bilietą

58 €

Dovanų kuponas pasirinktai dienos stovyklai Vilniuje ar Kaune

DOVANOKITE 5 dienų bilietą