APIE Kas yra „Tūkstantmečio vaikų akademija“?

 
logotipas

„Tūkstantmečio vaikų akademija“ – tai inovatyvi ir beprotiškai kieta dienos stovykla, kurioje savo žinias gilinti bus be galo linksma ir įdomu. Ryškiausi savo sričių profesionalai, pamokos, po kurių norėsis sužinoti dar, temos, kurios nuraus stogą ir dėl kurių kiekvieną dieną po daugybę kartų ištarsi „wow“.
Dienos stovyklos kursas – tai savaitinės sesijos, suskirstytos į sustiprintas temas. Neišsigąsk, jei iki šiol nebuvai fizikos ar politikos mokslų fanas – šie lektoriai tau įrodys, kad kiekvienas dalykas gali būti be galo įdomus. Jei nori – rinkis visas temas, jei nori – tik vieną sesiją, bet būk atsargus – noras sužinoti auga kiekvieną dieną.
„Tūkstantmečio vaikų akademija“ – tai būrelis, vakarėlis, dienos stovykla ir korepetitorius viename. Tai geriausia dovana tiek sau pačiam, tiek tam, kuriam nori dovanoti žinojimo džiaugsmą. Aukščiausio lygio dėstytojai, mokslininkai ir savo sričių profesionalai žiniomis dalysis suprantamai, aiškiai ir taip įdomiai, kaip niekada iki šiol.

PRISIJUNK Kodėl verta rinktis dienos stovyklą
„Tūkstantmečio vaikų akademiją“?

Kiečiausi dėstytojai

Dienos stovyklos „Tūkstantmečio vaikų akademijos“ svarbiausia ašis – fantastiški dėstytojai. Tai ryškiausi savo sričių profesionalai, universitetų profesoriai, mokslininkai, mokyklų mokytojai, apie kuriuos sklinda tikros legendos. Apie sudėtingiausius dalykus jie kalba paprastai, o temas paverčia detektyvų vertomis istorijomis!

1

Įtraukiančios temos

Kiekviena tema – kruopščiai atrinkta, kad tiktų įvairaus amžiaus dienos stovyklos „Tūkstantmečio vaikų akademijos“ studentams, tačiau garantuotai sudomintų net suaugusiuosius. Paskaitos, kurias išklausysi, padės ne tik sužinoti ar pagilinti žinias, bet, svarbiausia, padės atrasti malonumą žinojime!

2

Įsimintinas laikas

Sutik, geriausia sužinoti besilinksminant! Kiekviena dienos stovyklos „Tūkstantmečio vaikų akademijos“ diena bus pilna linksmybių, įtraukiančių žaidimų, kvizų, mankštų ar tiesiog labai smagaus vakarėlio. Čia tu ne tik gilinsi įvairių sričių žinias, bet ir susipažinsi su fantastiškais žmonėmis ir nuostabiai praleisi laiką.

3

SUSIPAŽINK Komanda

 

Dienos stovyklą „Tūkstantmečio vaikų akademiją“ kuria LRT TELEVIZIJOS laidų „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, „Įdomiosios pamokos. Tiesiogiai“ ir „Įdomiosios atostogos“, taip pat fantastiškos sėkmės sulaukusių renginių „Geriausia ever pamokų diena“ kūrybinė komanda. Mums svarbiausia, kad mokslas ir nauja informacija atneštų ne tik žinojimo džiaugsmą ir sužadintų smalsumą domėtis daugiau, bet ir tai, kad laiką praleistumei smagiai. Vis dėlto, svarbiausi kūrėjai – kiekvieno kurso dėstytojai, kurių pavardes gali rasti prie pamokų tvarkaraščio.

SUSIPAŽINK Partneriai

 

Dienos stovyklos „Tūkstantmečio vaikų akademija“ partneriai ir draugai – viena didžiausių biotechnologijų bendrovių Lietuvoje „Thermo Fisher Scientific Baltics“. Jie tapo aktyviais aktualios, perspektyvios ir šiuolaikiškos gyvybės mokslų programos bendrakūrėjais.

Partneriai, kuriais be galo didžiuojamės ir džiaugiamės – „Swedbank“. Jie pasirūpino, kad kiekvienos sesijos studentai programoje rastų ir verslumą bei finansinį raštingumą puoselėjančių paskaitų.

ATVYK Kaip atvykti į dienos stovyklą
„Tūkstantmečio vaikų akademiją“?

Vilniuje: Vingio parko estradoje

Kaune: Nemuno saloje

Artimiausios dienos stovyklos sesijos Kaune

DOVANOKITE 5 dienų bilietą

DOVANOKITE 5 dienų bilietą

58 €

Dovanų kuponas pasirinktai dienos stovyklai Vilniuje ar Kaune

DOVANOKITE 5 dienų bilietą